Eukanuba Web

Klubová karta


Klubová karta Eukanuba Breeders Clubu

- Získava ju každý nový člen Eukanuba Breeders Clubu. Je možné na ňu uplatniť 12% na všetok tovar zakúpený v sieti predajní firmy PLAČEK PREMIUM s.r.o, okrem krmiva Eukanuba a ostatných suchých a mokrých krmív pre psov a mačky.

Ak pes vo vlastníctve člena Eukanuba Breeders Clubu s Klubovou kartou dosiahne na medzinárodnej výstave konanej na Slovensku titul BOB, má právo uplatniť si 20% zľavu na jedno chovateľské balenie Eukanuba pri zakúpení na tejto výstave.

 

Strieborná klubová karta Eukanuba Breeders Clubu

Strieborná klubová karta Eukanuba Breeders Clubu poskytuje možnosť uplatniť 16% zľavu na všetok tovar zakúpený v sieti predajní firmy PLAČEK PREMIUM s.r.o, okrem krmiva Eukanuba a ostatných suchých a mokrých krmív pre psov a mačky. Túto kartu môže získať člen ktorý vlastní Klubovú kartu Eukanuba Breeders Clubu po splnení aspoň jednej  z nasledovných podmienok:

- Po odbere minimálne 50 kg krmiva Eukanuba mesačne po dobu troch za sebou nasledujúcich mesiacov

- Ak odchovy chovateľskej stanice alebo jedince v jej vlastníctve, dosiahnu v kalendárnom roku ocenenie 5x Víťaz plemena - BOB na medzinárodnej, národnej, celoštátnej a klubovej výstave psov usporiadanej na Slovensku

- Po odchovaní 20 šteniatok (bez časového obmedzenia) ktorým bude odovzdaný štartovací balíček Eukanuba a Eukanube Breeders Clubu bude chovateľom vrátený kompletne vyplnený a vrátený dotazník vzťahujúci sa ku každému šteniatku.

Ak pes vo vlastníctve člena Eukanuba Breeders Clubu so Striebornou klubovou kartou dosiahne na medzinárodnej výstave konanej na Slovensku titul CACIB, má právo uplatniť si 20% zľavu na jedno chovateľské balenie Eukanuba pri zakúpení na tejto výstave.

 

Zlatá klubová karta Eukanuba Breeders Clubu

Zlatá klubová karta Eukanuba Breeders Clubu poskytuje možnosť uplatniť 20% zľavu na všetok tovar zakúpený v sieti predajní firmy PLAČEK PREMIUM s.r.o, okrem krmiva Eukanuba a ostatných suchých a mokrých krmív pre psov a mačky.  Zlatú kartu môže získať člen ktorý už vlastní Striebornú klubovú kartu Eukanuba Breeders Clubu po splnení aspoň jednej  z nasledovných podmienok:

- Po odbere minimálne 100 kg krmiva Eukanuba mesačne po dobu troch za sebou nasledujúcich mesiacov

- Ak odchovy chovateľskej stanice, alebo jedince v jej vlastníctve,  dosiahnu v kalendárnom roku ocenenie 10 x Víťaz plemena - BOB na medzinárodnej, národnej, celoštátnej a klubovej výstave psov usporiadanej na Slovensku

- Po odchovaní 40 šteniatok, ktorým bude odovzdaný štartovací balíček Eukanuba a Eukanube Breeders Clubu bude chovateľom vrátený kompletne vyplnený a vrátený dotazník vzťahujúci sa ku každému šteniatku.

Ak pes vo vlastníctve člena Eukanuba Breeders Clubu so Zlatou klubovou kartou dosiahne na medzinárodnej výstave konanej na Slovensku titul CACIB, má právo uplatniť si 40% zľavu na jedno chovateľské balenie Eukanuba pri zakúpení na tejto výstave.